domů / Vztahy a láska / Zabijáci sexu aneb proč nemáme sex
join.booking.com

Zabijáci sexu aneb proč nemáme sex

Zabijáci sexu aneb proč nemáme sex

Měla jsem kdysi sex každý den a přítel byl skvělý milenec. Ale dnes již spolu téměř nespíme. Dopřáváme si radovánek tak jednou za dva měsíce. Tak asi takové věty teď slyším jak od mužů tak od žen. Pravidelný sex již dnes už není in. Alespoň tak to v některých studiích a anketách vypadá. I naše babičky a dědové si pravděpodobně dopřávali více sexu a pravidelněji než my. Sex je součástí života a to nejen za účelem stvoření potomka, ale také pro uvolnění napětí, sdílení lásky a hlavně se při sexu vyplavují hormony, které nás činí šťastnějšími. Je to věc, kterou bychom neměli opomíjet či zavrhovat. Bohužel dnes je doba tak uspěchaná a náročná na pracovní, osobní  a další výkony, že na sex či milování podle toho jak tomu chceme říkat prostě není čas a síla.

Představíme si pár zabijáků sexu, které nás trápí. Třeba z našeho článku zjistíte co dělat jinak aby jste znovu získali chuť a náladu na milostné hrátky se svým partnerem.

Příliš mnoho práce

Neznamená to, že musíte být workoholik  abyste měli mnoho práce. Dnes firmy vyžadují mnoho přesčasů, vysoké pracovní nasazení, čelíte každodennímu stresu a většinou se vám práce nevyhne ani doma, abyste se připravili na další den v práci. To samozřejmě znamená, že jste unavení a pod tlakem a nedokážete se uvolnit a věnovat něhu svému partnerovi a raději jdete spát, abyste byli odpočatí na druhý den do práce.

Příliš mnoho koníčků

Kromě práce nás také samozřejmě v životě uspokojují nějaké ty koníčky. Každý má jiný oblíbený a chce mu věnovat co nejvíce času. Ale pokud to začnete s koníčky přehánět, nezbude vám čas ani síla na nějaké ty milostné hrátky s partnerem či partnerkou.

Internet a sociální sítě

Potkávám mnoho lidí, kteří neustále koukají do mobilů a tráví mnoho hodin času na internetu, sociálních sítích a sdílením fotek. A bohužel s tím nepřestávají ani doma, místo aby volné chvíle trávili se svou drahou polovičkou. Také to nahrává určité nepohodě, jelikož se s prohlížením si fotek dokonalých postav modelek, sportovců a mnoho dalšího vám nepřidá na sebevědomí a může se stát, že se nebude cítit komfortně před svým partnerem či partnerkou a to taky zrovna romantickému večeru nepomůže. A hlavně čas strávený takřka bezduchým prohlížením internetu vám již nikdo nevrátí.

Nesprávná strava

V zaměstnání máte málo času na jídlo a sotva stačíte doběhnout do kantýny a slupnout rychle něco abyste zaplnili žaludek to obvykle nebývá zrovna ta nejzdravější potravina. A také se dost často stává, že raději ani na jídlo nemyslíte či nejdete abyste stíhali všechny své pracovní povinnosti. Večer se vrátíte domů hladoví a nevíte co vše by jste snědli, tak se stane, že se přejíte  a hezkému večeru je konec. Protože jste přejedení a tělo potřebuje energii aby takovou porci jídla vůbec nějak zpracovalo a navíc s plným břichem se také moc milostných hrátkám věnovat nedá.

Málo fyzického pohybu

Dnes je na sport málo času, ale přesto byste měli vyvinout nějakou tu fyzickou aktivitu. V zaměstnání mnoho lidí sedí a po práci si sednou doma před televizi či počítač a nemají žádnou fyzickou aktivitu. Samozřejmě tím nemyslím jít každý den na dvě hodiny do posilovny, ale taková středně dlouhá procházka, která může být i ze zaměstnání domů, namísto sezení v hromadné dopravě může prospět nejen vašemu zdraví, ale rozproudí vám krev, zlepší náladu a hned je více chuti na nějaké ty milostné hrátky s milovanou osobou. Jakmile nemáte žádnou fyzickou zátěž, tak se cítíte ještě unavenější než byste byli po procházce a na nic nebudete mít náladu

 

 

Teď si to tedy shrňme.  Na to jak zvýšit frekvenci milostných hrátek u vás doma je jednoduchá rada, ale nebude jí tak jednoduché realizovat. V době kdy máte volný den a nemusíte pracovat, nechte mobilní telefon doma, vyrazte na procházku s partnerkou či partnerem a zapomeňte na pracovní starosti a věnujte se jeden druhému. Po cestě si sedněte na lavičku a užívejte si slunce a proberte to, co jste přes týden nestihli. Zapomeňte však na věci jako jsou nevynesený koš, či špinavé ponožky v koupelně a podobné věci. Vzpomeňte si na mládí, kdy jste byli poprvé zamilovaní a snažili jste se na rande být ti nejúžasnější a co jste dělali a říkali. Nemusíte se vyhýbat ani polibku a držení se za ruku. I páry ve starším věku můžou dát sobě navzájem pocit náklonnosti a nemusí se za to stydět. Vyhněte se víkendovým výletům do nákupních center, kde nakonec prosedíte hodiny v uzavřeném prostoru na předražené kávě.  To vše by vám mohlo vnést do vztahu již třeba zapomenutou vášeň a společně strávené chvíle, kterých je v dnešní uspěchané době čím dál tím méně.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Gigi Georgeous se vdala. Transsexuálka z Youtube je vdaná

Gigi Georgeous se vdala. Transsexuálka z Youtube je vdaná   Dnes 27 letá Gigi Georgeous, …

Napsat komentář