domů / TwittoTown / Z Jablonce nad Nisou do Prahy přes okresky
join.booking.com

Z Jablonce nad Nisou do Prahy přes okresky

Z Jablonce nad Nisou do Prahy přes okresky

Probíhající práce na křižovatce Rádelský Mlýn komplikují dopravu z Jablonce nad Nisou směrem na Prahu/Turnov.

Pojedete-li směrem z Jablonce nad Nisou směrem na Prahu, počítejte s minimálně 10 minutovým zpožděním. Je více cest, kterými se můžete vydat. První možností jak objet pohodlně stavbu, je směr na Liberec. Po nové silnici z Kunratic do Liberce a následně najedete na dálnici. Ale tahle cesta vám přidá minimálně 15 minut.

Další možností je jet z Jablonce nad Nisou přes Kopaninu směrem na Turnov, kde také najedete na dálnici. Tady je zdržení oproti klasické cestě také zhruba 15 minut.

Nejkratší možná cesta na dálnici na Turnov je vyjet z Jablonce a zabočit směrem na Rádlo a následně projet Milíři a najet na dálnici u Jeřmanic. Tady se vám povede zpoždění snížit až na 5 minut. Ale objížďka tam oficiálně nevede, jelikož se jedná o úzkou silnici, kde se špatně auta vyhýbají. Přesto mnoho obyvatel Jablonce tuto cestu zná a využívá jí.

Přeji vám při cestování hodně trpělivosti a nezapomeňte si nechat na cestování směrem na Prahu více času.

Image by ivabalk from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Jablonec prohrál doma s Budějovicemi

Jablonec prohrál doma s Budějovicemi Jen Slávie dokázala v Jablonci vyhrát za poslední rok. Dnes přibyl …

Napsat komentář