Booking.com
domů / Podnikání / Yoast SEO plugin pro wordpress – Pro začínající podnikatele
join.booking.com

Yoast SEO plugin pro wordpress – Pro začínající podnikatele

Yoast SEO plugin – Co je nejlepší SEO nástroj pro začátečníky?

Provozujete webové stránky na redakčním systému WordPress a hledáte ten nejlepší a nejjednodušší plugin pro SEO optimalizaci? Vybrali jsme pro vás jeden asi vůbec ze dvou nejoblíbenějších pluginů a to Yoast SEO plugin.

Yoast SEO plugin vznikl v roce 2010 a byl vytvořen člověkem jménem Joost de Valk. Neustálím vylepšováním a aktualizací pluginu se stal hlavním soupeřem v konkurenci SEO pluginů. Tento plugin obsahuje všechny funkce, které potřebuje k získání maximálnímu výkonu SEO výhod pro vaše webové stránky.

Pojďme se kouknout na to jak Yoast SEO funguje a jak jej nainstalovat.

Instalace

Trvá hodně dlouho než získáte praxi v SEO optimalizaci a pochopíte koncepty SEO pro webové stránky. Tento Yoast SEO plugin by měl usnadnit začátečníkům nastavit SEO optimalizaci webových stránek bez jakýchkoli speciálních dovedností.

První věc kterou musíte udělat je stáhnout a nainstalovat plugin Yoast SEO . Pokud nevíte jak nainstalovat wordpress plugin sledujte náš wordpress blog pro začátečníky.

Po aktivaci pluginu přejděte na stránku SEO >>>> Dashboard . spustí se vám tak průvodce nastavení SEO pluginu. A postupnými kroky, které jsou velice dobře zpracované jak po vizuální stránce, tak po stránce obsahové nastavíte plugin aby fungoval pro co nejlepší výsledky. Viz fotografie.

Yoast SEO plugin a jeho základní verze je samozřejmě zdarma. Tento plugin nabízí také placenou prémiovou variantu, která je rozšířená na mnoho dalších funkcí. Jelikož SEO optimalizace je každodenní práce a je třeba sledovat výsledky, statistiky a vyhodnocovat úspěšnost je dobré mít pomocníka, který vám tyto úkoly jako začátečníkovi ulehčí. A v tomto je Yoast SEO plugin opravdu dobrý. V některém z dalších článků si probereme funkčnost SEO pluginu All in one SEO pack.

Nevíte si rady se SEO optimalizací? Neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poradíme.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

WordPress pluginy pro nové stránky

WordPress pluginy pro nové stránky Pokud již máme nainstalovaný WordPress a základní nastavení, přichází čas …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR