domů / Náš svět / Ty nejlepší Aquaparky v Česku
join.booking.com

Ty nejlepší Aquaparky v Česku

Ty nejlepší Aquaparky v Česku

Nejen děti se rádi vyblbnou v aquaparku, kde si zajezdí na tobogánech, zaplavou v bazénech a mnoha dalších atrakcích. V Česku je zhruba 20 aquaparků, které jsou rozmístěné po celé republice. Pokusila jsem se pro vás vybrat ty nejzajímavější, které jsou otevřené téměř celý rok.

  1. Aquapark v Liberci. Hotel Babylon

Hotel Babylon v Liberci nabízí mnoho zábavy. Kromě zábavního centra je zde také aquapark. Děti potěší čtyři tobogány a teplé bazény o teplotě 27-30 stupňů. Zařádit si mohou v divoké řece nebo vodním hradu. Pro starší jsou zde také vodní masáže na bolavá záda. Dokonce zde 3x denně pořádají laser show. Pro dospělé jsou zde připraveny romantické jeskyně s vířivkami, krásné akvárium, relaxační zóny, sauna a dokonce je zde i římská pára.

Dostanete-li hlad, je zde restaurace s barem, kde se můžete občerstvit po  vodním dovádění. V letních měsících je zde rozlehlá terasa s možností opalování s výhledem na Liberec.

Otevřeno je od pátku do soboty do 22 hodiny. Od neděle do čtvrtka je zde pouze do 21 hodiny. Za vstupné zaplatí dospělý zhruba 350 Kč a děti do 140cm pouze 240 Kč

  1. Aguapalace Praha – Průhonice

Aquapalace  Praha zajistí zábavu na rozloze 9150 metrů čtverečných dětem, ale i dospělým. Je zde vše po čem toužíte. Vodní svět, spa a wellness, ale také saunový svět. Ve vodním světě najdete na 20 tobogánů a skluzavek. Zažít můžete také vlnobití, adrenalinový spacebowl a také se můžete poprat s 450 metrů dlouhou divokou řekou, která vede napříč celým areálem. Celý areál je rozdělen do tří sekcí. Palác pokladů, Palác dobrodružství a Palác relaxuj. Palác pokladů si užijí hlavně děti.

Starší děti a dospělí si mohou vyzkoušet potápění v potápěčské jámě. Nechybí ani korálový dóm s překrásnými akvárii.

Otevřeno mají denně od 9 hodiny do 22 hodiny večerní. Dospělí zaplatí za celodenní vstupné zhruba 610 Kč a děti do 150 cm 440 Kč.

  1. Aqualand Moravia – Pasohlávky u Brna

Celková rozloha 3000 metrů čtverečných Aqualandu Moravia nabízí na 15 bazénů, 20 tobogánů a skluzavek. Jsou zde také sauny, wellness a mnoho zdravotních procedur. Venkovní i vnitřní bazény jsou dosti teplé v rozmezí 28 až 37 stupni celsia. Nechybí zde ani dravá řeka s délkou 99 metrů. Zřejmě nejmodernější aquapark v Čechách, který má úchvatný výhled na Pálavu. Je zde i jedna rarita, kterou ocení všichni, kteří se chtějí i léčit. Všechny bazény jsou plněné minerální vodou z Mušova, která má údajně léčebné účinky. Navíc v okolí najdete mnoho krásného ubytování

Aqualand můžete navštívit denně od 10 hodiny do 21 hodiny večerní. Za celodenní vstupné zaplatí dospělí 799 Kč a děti 499 Kč. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

 

Image by steven arnold from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Hvězdy, které zhasly stejně tak rychle, jak vstoupily na vrchol

Hvězdy, které zhasly stejně tak rychle, jak vstoupily na vrchol Na obrazovky nebo stříbrné plátno …

Napsat komentář