domů / Aktivní životní styl / Trénujte a hubněte podle Zuzky Light
join.booking.com

Trénujte a hubněte podle Zuzky Light

Trénujte a hubněte podle Zuzky Light

Již před mnoha lety jsem sama hledala nějaké inspirativní video jak cvičit doma nebo jaká je jiná varianta než se lopotit ve fitness centru s ostatními a předejít pocitu ze svého nedokonalého těla. Asi před deseti lety jsem objevila na internetu stránky „bodyrock.tv“, které mě zaujaly svým obsahem. Obsahovaly instruktážní videa jak cvičit a navíc zábavnou formou.

Na videu byla krásná mladá vysportovaná slečna, která ukazovala cviky, které můžete cvičit i doma. Vše bylo v angličtině, ale trošku mě zarazil přízvuk slečny. Zdálo se, že není rodilá Američnka a to se mi  potvrdilo. Jednalo se o Zuzanu Majerovou, která se vdala v Americe za Američana Frederika Lighta a přejmenovala se tak na Zuzku Light, kterou je dodnes přesto, že se s manželem v roce 2013 rozvedla.

Zuzka následně založila svou vlastní stránku www.zuzkalight.com kde najdete stovky videí jak cvičit a jak docílit vysněné postavy a ideálního životního stylu.

Stránky jsou dobře zpracované a nabízejí i mnoho cvičebních programů. Příkladem je dvanáctitýdenní program, který vám zabere pouze 15 minut denně a vy tak můžete vykročit do nového životního stylu.

Zuzka nabízí i mnoho dalších zajímavých programů, jako jsou THE NEW BIKIN BODY MEAL PLAN, THE BEST KETO MEAL PLAN a mnoho dalšího. Denně najdete na stránkách nová instruktážní videa a články o cvičení, zdravém životním stylu a stravování.

Zuzka nabízí svým návštěvníkům také předplatné, díky kterému získáte přístup ke každodenně aktualizovaným fitness videím a návodům na jídelníček.

Na stránkách najdete také e-shop, ale ten spíš bude pro americké návštěvníky, ale lze se inspirovat i produkty, které nabízí.

Zuzka to neměla vždy jednoduché, jak se zdá a o tom vypovídá i její nedokončené střední vzdělání a zkušeností jako softporno herečka a modelka. V rozhovorech o této zkušenosti řekla:  „Byla to neuvěřitelně ponižující situace,“a „Cítím se velmi šťastná, že jsem přežila tuto zkušenost“a „pracovat ve fitness mi pomohlo uzdravit se emocionálně a moje vnímání sama sebe a svojí sebedůvěry.(1)

Zuzka Light se také objevila v celostátních televizních reklamách pro společnosti, jako jsou Airbus, Stroda, Gambrinus nebo třeba Raiffeisen Bank. Přispívá také do několika Fitness magazínů a již v prosinci 2015 vydala svou první knihu.(1)

Rozhodně stojí za návštěvu její webová stránka www.zuzkalight.com a nebo videa na youtube.com, kde se můžete inspirovat a případně změnit svůj životní styl.

(1) Wikipedie: Otevřená encyklopedie: Zuzka Light [online]. c2019 [citováno 19. 09. 2019]. Dostupný z WWW: <https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Zuzka_Light&oldid=17373957>

 

foto: Image by Taco Fleur from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Seriál: Jak přemýšlí úspěšní? 1#

Seriál: Jak přemýšlí úspěšní? 1# Styl přemýšlení může ovlivnit celý váš život. Tento první článeček …

Napsat komentář