domů / TwittoTown / TwittoSport / Světoznámý golfista přišel o celý dům
join.booking.com

Světoznámý golfista přišel o celý dům

Davis Love III přišel o celý dům

V pátek v ranních hodinách kolem 5. hodiny přijala policie a záchranné složky telefonát od někdejšího vítěze Major turnaje a dvojnásobného Ryder cupového kapitána o hořícím domě.

Bohužel se jednalo o dům právě Davise Lova III, který v tu dobu s celou rodinou spal v domě. Naštěstí se všem podařilo dům opustit. Ale z domu nezbylo téměř nic a jedná se tak o totální škodu.

Podle jeho slov tam shořelo mnoho vzpomínek a pamětihodností, ale je rád, že se celé rodině nic nestalo.

Bohužel Randy Jordan, šéf Glynn County hasičské stanice už mohl konstatovat pouze úplnou škodu na domě Davise Lova. Přesto, že záchranné složky byly na místě již za 5 minut, nedalo se více dělat.

Zdroj: ESPN.com

Image by skeeze from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

FK Jablonec prohrál doma s Plzní 1:2

FK Jablonec prohrál doma s Plzní 1:2 V dnešním duelu Jablonce s Plzní ve Fortuna lize se jednalo …

Napsat komentář