domů / Náš svět / Co nového na internetu / Světový rekord ve skoku do vody je 52.426 metrů!!
join.booking.com

Světový rekord ve skoku do vody je 52.426 metrů!!

Světový rekord ve skoku do vody je 52.426 metrů!!

Stáli jste někdy na skokanské věži do vody na třímetrovém prkně? Například jste to mohli zažít v plaveckém bazénu v Praze Podolí. A jistě si pamatujete, že když jste stáli ty „pouhé“ tři metry od vodní hladiny tak vám to přišlo, že skok do vody nemůžete přežít pokud jste se nakonec odhodlali ke skoku.

Rick Charls takové obavy rozhodně nemá. Vytvořil totiž světový rekord ve výšce ze které se dá do vody skočit. Ta hodnota je neuvěřitelná 172 stop = 52,426 metrů .  V mnoha rozhovorech jsme se dočetli, že lidé kteří skočili do vody ze 30 metrů aby si zachránili život, popisovali dopad do vody jako by spadli na beton. A co teprve těch téměř 53 metrů. Podívejte se na neuvěřitelné video ze skoku právě Rickeho Charlse.

 

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Jak se říká: Sportem ku zdraví a trvalé invadilitě!! U slečny to bohužel skoro platí

Dívka sice má jen tréninkové zařízení, ale bohužel se jí její pokus o něco jako …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR