domů / Vztahy a láska / Stereotyp je zabiják sexu
join.booking.com

Stereotyp je zabiják sexu

Stereotyp je zabiják sexu

Jednoho dne jste se probudila a zjistila jste, že váš intimní život s partnerem už dávno není to, co to bývalo.

Kdysi jste se zamilovaně dívali do očí, měli na sebe chuť téměř neustále a třeba se také stalo, že jste na to museli vlítnout někde v přírodě na procházce nebo hned po příchodu domů z restaurace a užívali si tak nespoutané vášně a lásku.

Postupem času se ale z vašich milostných hrátek stal zvyk, který možná prožíváte jednou či dvakrát týdně a nedej bože někdy třeba máte sex jen jednou za měsíc.

Můžete za to hlavně stereotyp. A není těžké s tím něco udělat a probudit znovu vášeň jakou jste prožívali na začátku vztahu.

Pokud se nesnaží partner vás něčím překvapit, tak je ta role na vás. Pokuste se vnést do vašeho intimního života trochu nečekaného a něčím partnera překvapit a vzbudit v něm touhu po vás.

Překvapte ho prádlem a pomůckami

Vytahané pyžamo nebo stará noční košilka, také není něco, co by v partnerovi vzbudilo touhu. A proto se trošku připravte a zajděte si koupit pěkné prádlo. Muži mají rádi krajky, protože to podporuje ženskost jemnost a smyslnost. Černá ani jiná barva není špatně. Ani pěkné krajkové body nemusí být na škodu. Přeci jen si muži rádi hrají a partner vás bude „ rozbalovat“ a tím spojíte i tak vytouženou předehru. Připravte také nějakého toho pomocníka, třeba v podobě vibrátoru nebo vibračního vajíčka, který pomůže nažhavit vás a partner si tak bude moci s vámi pohrát.

Zvolte netradiční místo

Pokuste se svést svého partnera na jiném místě než jen při ulehání večer v posteli. Vymyslete například nějaký výlet na hrad či zámek a po cestě lesem se zastavte, přivinete se k partnerovi a smyslně se s ním líbejte. Kdo ví, jak to dopadne. A takové milostné hrátky v přírodě vůbec nemusí být na škodu.

Samozřejmě je to náročné na čas a přípravu. Ale představte si , že partnerovi připravíte vanu s pěnou svíčkami a vínem. Je to sice ohraná pohádka, ale stále funguje. Partner vám rozhodně neodolá.

 

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Gigi Georgeous se vdala. Transsexuálka z Youtube je vdaná

Gigi Georgeous se vdala. Transsexuálka z Youtube je vdaná   Dnes 27 letá Gigi Georgeous, …

Napsat komentář