domů / TwittoTown / TwittoSport / Ronda Rousey je opravdu drsná holka
join.booking.com

Ronda Rousey je opravdu drsná holka

Ronda Rousey je opravdu drsná holka

(1)Ronda Jean Rousey je opravdu zlobivá a drsná holka. Momentálně se věnuje profesionálnímu wrestlingu a má na kontě už mnoho výher a patří k opravdovým hvězdám tohoto sportu.

Ale Ronda není jen tak nějaká wrestlerka, ale také medailistka z olympijských her v roce 2008, kdy získala bronz v Judu. Ve střední váze má další tituly, kdy byla v roce 2007 zlatá na Panamerických hrách, dvakrát zlatá na panamerickém mistrovství v roce 2004 a 2005. Už jako juniorka dokázala vyhrát mistrovství světa juniorů v roce 2004.

foto: youtube.com

Není divu, jelikož její matka je americká mistryně světa v judu AnnMaria Burnso. Jako malá vyrůstala v Santa Monice. Ve třech letech jí byla diagnostikována apraxie, kvůli které strávila část dětství v Severní Dakotě. Ve speciálním logopedickém oddělení měla možnost věnovat se plavání až do svých 11 let. Díky tomu také dostala skvělý základ pro svou sportovní postavu a svalovou strukturu.

foto: youtube.com

Narodila se v roce 1987 a dnes v 32 letech se již věnuje pouze zápasu ve wrestlingu pro asociaci WWE. V ringu hlavně ztvárňuje roli drsňaček.

Podívejte se na její wrestlingové zápasy.

Zdroj,: Wikipedie: Otevřená encyklopedie: Ronda Rouseyová [online]. c2019 [citováno 2. 12. 2019]. Dostupný z WWW: <https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Ronda_Rouseyov%C3%A1&oldid=17610412>

photo: youtube.com screenshot.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Profesionální golfista Reed zřejmě podváděl. Myslí si jeho spoluhráč Koepka

Patrick Reed má opravdu problém! Staví si hrad z písku Brooks Koepka si myslí, že …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR