Booking.com
domů / TwittoTown / TwittoSport / Ronda Rousey je opravdu drsná holka
join.booking.com

Ronda Rousey je opravdu drsná holka

Ronda Rousey je opravdu drsná holka

(1)Ronda Jean Rousey je opravdu zlobivá a drsná holka. Momentálně se věnuje profesionálnímu wrestlingu a má na kontě už mnoho výher a patří k opravdovým hvězdám tohoto sportu.

Ale Ronda není jen tak nějaká wrestlerka, ale také medailistka z olympijských her v roce 2008, kdy získala bronz v Judu. Ve střední váze má další tituly, kdy byla v roce 2007 zlatá na Panamerických hrách, dvakrát zlatá na panamerickém mistrovství v roce 2004 a 2005. Už jako juniorka dokázala vyhrát mistrovství světa juniorů v roce 2004.

foto: youtube.com

Není divu, jelikož její matka je americká mistryně světa v judu AnnMaria Burnso. Jako malá vyrůstala v Santa Monice. Ve třech letech jí byla diagnostikována apraxie, kvůli které strávila část dětství v Severní Dakotě. Ve speciálním logopedickém oddělení měla možnost věnovat se plavání až do svých 11 let. Díky tomu také dostala skvělý základ pro svou sportovní postavu a svalovou strukturu.

foto: youtube.com

Narodila se v roce 1987 a dnes v 32 letech se již věnuje pouze zápasu ve wrestlingu pro asociaci WWE. V ringu hlavně ztvárňuje roli drsňaček.

Podívejte se na její wrestlingové zápasy.

Zdroj,: Wikipedie: Otevřená encyklopedie: Ronda Rouseyová [online]. c2019 [citováno 2. 12. 2019]. Dostupný z WWW: <https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Ronda_Rouseyov%C3%A1&oldid=17610412>

photo: youtube.com screenshot.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Fortuna liga: Sparta si z Jablonce veze pouze jeden bod

Fortuna liga: Sparta si z Jablonce veze pouze jeden bod Dnes se hrálo další kolo fotbalové …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR