domů / Gastronomie a vaření / Rakouské Alpy -osvědčený tip na dobré jídlo a krásný výhled zároveň
join.booking.com

Rakouské Alpy -osvědčený tip na dobré jídlo a krásný výhled zároveň

Rakouské Alpy -osvědčený  tip na dobré jídlo a krásný výhled zároveň

– restaurant Bergmoos- Mittersill

Na rozcestí mezi Kitzbühelskými Alpami a Vysokými Taury  dosáhnete vrcholu na Pass Thurn, odkud   můžete směřovat  buď na východ směrem na Zell am See, nebo na jih, Felbertauernským tunelem do italských Dolomit nebo zůstat v Mittersillu, odkud lze podniknout krásné výlety, např. ke Krimmlským vodopádům.

Ale ještě než se spustíte serpentinami dolů do údolí, zastavte se na  dobré jídlo a při příznivém počasí i na nádherný výhled  na protější  alpské velikány v restaurantu hotelu  Breitmoos, který je osvědčenou adresou nejen v létě, ale i v zimě, protože leží přímo pod lanovkou Panoramabahn, kterou dosáhnete celou  lyžařskou oblast Kitzbühelských Alp,až po známý  sjezd na Hahnenkammu .

Rodinný podnik s příjemnou atmosférou a příznivými cenami, kde dostanete tradiční  krajová jídla  vždy v dobré kvalitě se sezónní nabídkou čerstvých surovin, určitě nezklame.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Dýňový krém s jablky – výborná podzimní a zimní polévka

Dýňový krém  s jablky – výborná podzimní a zimní polévka   Na podzim a v …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR