domů / Vztahy a láska / Partnera jsem našla na online seznamce
join.booking.com

Partnera jsem našla na online seznamce

Partnera jsem našla na online seznamce

V dnešní uspěchané době se mnoho lidí uchyluje k seznamování na online seznamkách. Není na tom nic špatného. Dříve lidé chodili do mléčných barů, na bály a podobné akce, kde byla možnost najít nového partnera nebo partnerku. Ovšem v dnešní době digitalizace a mnohdy nekončící práce je často pro mnoho lidí jediné východisko najít nového partnera na online seznamce nebo nějaké sociální síti.

 

Martina nevěřila, a přesto se to povedlo! Prozradila nám jak to bylo

Zpočátku jsem byla velice skeptická k online seznamkám a myslela si, že na nich jsou spíše loudilové a tzv. úchyláci a tyto weby nejsou dobře ošetřené proti podvodným profilům. Ale nakonec jsem se na jednu seznamku registrovala  a po měsíci jsem tam dokonce našla aktuálního partnera se kterým jsem už dva roky.

Je dobré si vybrat seriózní seznamku  jako jsem to učinila já,dle recenzí na internetu. Musíte sice vyplnit zdlouhavé formuláře, ale to zabere jen něco kolem dvaceti minut. Díky těmto formulářům vám pak algoritmus nabídne potenciálního partnera, který splňuje kritéria, které jste si zvolila. Zprvu mě překvapilo,  kolik stojí takové členství na online seznamce nutné k tomu, abych si mohla prohlédnout fotky navržených uživatelů a přečíst si příchozí zprávy. Ale pak jsem si uvědomila, že to je jeden z ochranných prvků proti podvodným profilům. Kdo se opravdu chce seznámit, tak bude ochoten poplatek zaplatit. Dalším prvkem ověření profilu je zaslání osobního dokladu,  samozřejmě s překrytým rodným číslem a citlivými informacemi. Tento krok zprvu může působit jako zbytečnost, ale díky tomu víte, že pokud potencionální partner má toto ověření, že se za jeho profilem neskrývá někdo jiný.

Na seznamce jsem strávila pár týdnů a partnerů mi navrhli asi stovku, ale z těchto návrhů jsem si vybrala asi šest nejlepších a s těmito muži jsem komunikovala pomocí zpráv na dané stránce. Raději jsem psala interní maily, než abych jim hned předala svůj osobní email. Nakonec se z jednoho pána vyklubal sympatický muž, se kterým jsem si rozuměla a napsala si denně i deset zpráv a moc se nám to oběma líbilo.Překvapilo mě, jak dokáže být vtipný a podle příchozích zpráv dost inteligentní.

Nakonec jsme se po několika týdnech komunikace dohodli na schůzce v centru u kávy, která se  protáhla na celé čtyři hodiny. Byl okouzlující a já jsem byla překvapená, jaký sympatický muž může být na takové online seznamce. Po první schůzce jsme si vyměnili telefonní čísla a asi týden jsme si psali zprávy , než proběhla další schůzka. Nakonec jsme se viděli asi desetkrát a začali navštěvovat kulturní akce a dokonce jsme zavítali na golf.

Nyní už jsou to dva roky , co spolu bydlíme a jsme šťastní. Nikdy jsem si nedokázala představit, že svého ideálního partnera mohu potkat na online seznamce. Proto i těm méně důvěřivým doporučuji v případě, že si připadají osamělí,  vyzkoušet online seznamku.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Gigi Georgeous se vdala. Transsexuálka z Youtube je vdaná

Gigi Georgeous se vdala. Transsexuálka z Youtube je vdaná   Dnes 27 letá Gigi Georgeous, …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR