domů / TwittoTown / TwittoSport / Nejšťastnější odskok v historii golfu
join.booking.com

Nejšťastnější odskok v historii golfu

Nejšťastnější odskok míčku v historii PGA Tour

V druhém kole WGC Mexico se stalo něco neuvěřitelného. Když Sungjae Im hrál sedmou jamku, která měří 223 yardů a grýn se nachází za vodní překážkou, rozhodně nečekal, jaké štěstí ho potká.

Míč mířil do vodní překážky a bylo evidentní, že ve vodě také zůstane. Ale stalo se něco neuvěřitelného. Míček z vodní překážky vyskočil jako by dopadl na beton a spadl na grýn. Ve vodě musel být kousek něčeho tvrdého právě v místě dopadu míčku, který ho vymrštil na grýn. Podívejte se sami pokud jste včera nekoukali na přímý přenos turnaj WGC Mexico.


foto: Image by KEN KAMINAGA from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě

Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě V prvních minutách to vypadalo na brankovou přestřelku, ale nakonec se přestřelka …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR