Booking.com
domů / Náš svět / Lídé, kteří se stali přes noc milionáři
join.booking.com

Lídé, kteří se stali přes noc milionáři

Přes noc se stali milionáři

Každý z nás by asi vyskočil radostí , kdyby se ráno podíval na svůj bankovní účet a tam by byla částka přesahující několik milionů, která se tam objevila doslova přes noc. Ač je to hodně nepravděpodobné a nestalo se tak do druhého dne, ale i tak těmto lidem se stala věc, která z nich udělala bohaté lidi tzv. přes noc.

PHILIP OZERSKY

Tento štastný fanoušek baseballu seděl v hledišti v roce 1998, kdy se hrál zápas nejslavnějších týmů Missouri a Kardinals. Mark Mcgwire, legenda Cardinals zahrál míč vedle stojanů tribuny přímo do davu diváků.

Chytil ho zmíněný Philip Ozersky, který po výzvě hvězdy Cardinals, aby míč vrátil odmítl a míč si nechal. Protože  se Philip snažil s hráčem domluvit schůzku po zápase a předání míčku s podpisem. To však Mcgwire odmítl a o míček tak přišel.

Philip vzal míček a dal ho do aukce Sotherby a ten se vydražil za neuvěřitelnou částku 3.5 milionů dolarů.

 

HUI „LEO“ GAO

Hui byl bohatý obchodník, ale sklouzl k bankrotu a tak potřeboval nějaké peníze na znovuobnovení svého podniku. Tak šel do banky, kde požádal o půjčku 100 tis dolarů. Ovšem zaměstnanec banky udělal osudovou chybu a poslal tomuto podnikateli na účet omylem 10.000.000 milionů dolarů. Gao využil této příležitosti a hned převedl 7 milionů dolarů na svůj osobní účet. Gao byl nakonec v roce 2011 zatčen, ale dostal pouze dva roky vězení a banka dostala zpět jen 3 miliony zpět. Kam se asi podělo těch 7 milionů dolarů, které si Gao nechal?

 

RICK NORSIGIAN

By tol americký sběratel obrazů a uměleckých děl , který žil ve Fresnu v Kalifornii. Jednoho dne prohledával garáž plnou uměleckých děl, které nakoupil a objevil staré negativy, kde byla i legendární fotografie přírody Ansel Adamse. Tento negativ koupil za 45 dolarů.

Tak ho odnesl k odborníkovi a ten ho ohodnotil na neuvěřitelných 200 milionů dolarů. A multi milionář byl hned na světě.

JONATHAN DUHAMEL

Johnathan měl sen, že se stane profesionálním hokejistou. A proč ne, když žil v Montrealu, kde je hokej velmi populární. Ale osud ho zavedl úplně jinam. Mladý 23letý Johnathan začal hrát poker a dokázal vyhrát WSOP v Las Vegas v hodnotě 9 milionů dolarů. Stal se tak prvním Kanaďanem, který vyhrál ve 23 letech titul World Series of Poker.

 

ERIC NAKAGAWA A KARI UNEBASAMI

Téměř neuvěřitelná věc se stala dvěma kolegům z práce. Po dlouhém dni v práci Kari poslala vtipnou fotografii svému kolegovi Erikovi. Na fotce byla celkem obézní kočka a Kari k této fotce připojila nápis „I CAN HAS CHEEZBURGER?“

Erika to tak rozesmálo a hlavně ho to inspirovalo pořídit internetovou doménu „icanhascheezburger.com“, kde vystavil fotku kočky. Ta se stala tak populární a stáhlo si jí miliony lidí. Nakonec se stránka tak rozrostla, že v dnešní době je tak populární,  aby zajistila živobytí oběma spolupracovníkům, kteří dali v práci výpověď, a živí se jen touto stránkou.

promo image:Fotka od pasja1000 z Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Legendární reklama na Kofolu se změnila

Legendární reklama na Kofolu se změnila „já nemusím, já už ho vidím“. Legendární a asi …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR