domů / Náš svět / Filmy/Videoteka / Když musíme být doma, tak si užijme těchto pět nejlepších filmů
join.booking.com

Když musíme být doma, tak si užijme těchto pět nejlepších filmů

Když musíme být doma, tak si užijme těchto pět nejlepších filmů

Díky koronaviru, který nás upoutal z větší části v našich domovech máme dostatek času na domácí aktivity. Někdo vaří, někdo doma cvičí, ale pokud vás už tyto činnosti nebaví, tak se můžete podívat na skvělé filmy, které rozhodně nezklamou

  1. Pulp Fiction: Historky z podsvětí 1994

Skvělý  film a ještě lepší obsazení. Hrají  John Travolta, Samuel L. Jackson, Tim Roth, Uma Thurman , Christopher Walken a další..

Není nad trochu nadsázky, která ve filmu panuje. Jedná se o příběhy z mafiánského prostředí, které jsou proložené vtipnými hláškami.  Jde o kultovní film 90.let, který režíroval Quentin Tarantíno. Doporučuji se podívat.

Hodnocení 91%

  1. Pelíšky, Česko 1999

Každý si je pamatuje. A hlavně se na ně díval určitě více než jednou. A proto se vyplatí si je připomenout. Jedná se o režii Jana Hřebejka, který je uznávaným režisérem a také to na filmu je znát. Miroslav Donutil, jako komunisticko vojenský pohlavár bojuje vtipnými hláškami s Jiřím Kodetem, coby válečným veteránem. Jak se to oběma daří, si můžete shlédnout v nezapomunetelné komedii Pelíšky

Hodnocení 94%

  1. Vykoupení z věznice Shawshank

Na doživotí odsouzení muži se všemožně snaží přežít v tvrdé věznici. Andy Dufersenovi se ale podaří nakonec po více jak dvaceti letech utéci na vysněné místo v Mexiku. Následuje ho po letech i „Red“  ( Morgan Freeman), který se díky komisi, která ho pustila na podmínku, dostane za Andy Dufersonem do Mexika.

Dlouhý film z roku 1994, který rozhodně stojí za to shlédnout. Hodnocení 97%

  1. Přelet nad kukaččím hnízdem 1975

Jak šílené může být trávit čas v psychiatrické léčebně se dozví Jack Nicholson, který nejdříve hraje blázna, aby se dostal z hledáčku policie. Ale má to své následky. Na oddělení psychiatrie je přísná a nelidská sestra,jejíž jednání  ho nakonec donutí k pokusu o útěk. Nakonec vše skončí McMurphyho (Jak Nicholson) lobotomií. Jeho kamarád Indián ho  ze soucitu zardousí a uteče z léčebny.

Chcete-li prožít psychologické drama, tak je pro vás tento film určitě tím pravým.

Hodnocení 89%

  1. Rivalové/Rush 2013

Niki Lauda byl celosvětově známý jezdec formule 1, který vynikal svou tvrdohlavostí a odhodlaností. Téměř pravým opakem byl jeho rival James Hunt, který si užíval slávy, žen a alkoholu. Film Rivalové ukazuje téměř dokonale povahy obou závodníků a jejich přístupu k závodění. U Laudy je zachycen i moment, kdy již po 14 dnech od tragické havárie na Nürburgringu, kdy mu ohořel téměř celý obličej a tělo, šel závodit.

Pro milovníky rychlých aut je to ideální film pro večerní pobavení. Hodnocení 93%

Image by Deborah Breen Whiting from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Laboratoř, která nesmí testovat přišla s novými testy a dává je zdarma k dispozici !

Laboratoř, která nesmí testovat přišla s novými testy a dává je zdarma k dispozici ! Laboratoř Tilia …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR