domů / Náš svět / Co nového na internetu / Kam vás také zavede navigace v autě
join.booking.com

Kam vás také zavede navigace v autě

Kam vás může zavést auto navigace se můžeme jen dohadovat, ale občas se stane, že do místa kam jste měli namířeno ani nedojedete.

Například jednomu řidiči zájezdového autobusu, který zadal jméno města, kam měl zájezd namířeno zadal do navigace a ta mu ukázala cestu, ale do města, které se jmenovalo podobně a bylo na zcela jinou světovou stranu a až po 500 km se zdála jednomu z cestujících cesta podezřelá a upozornil řidiče, který nakonec zjistil, že si zajel celých 1100 km celkem.

Ale podívejte se kam, až se může dostat kamion na videu. Do takových míst se asi kamion moc často nedostane a nemyslím si, že sem vůbec řidič chtěl zajet.

 

Image by Free-Photos from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Vtípek: Dokážete tohle i vy na lyžích?

Vtípek: Dokážete tohle i vy na lyžích? Určitě jste letos byli na lyžích. Ale tohle …

Napsat komentář