domů / Náš svět / Jumanji další level – Aneb opět v džungli
join.booking.com

Jumanji další level – Aneb opět v džungli

Jumanji další level – Aneb opět v džungli

Další pokračování oblíbeného filmu Jumanji se vrací do kin. Již od 5. 12. 2019 bude v kinech k vidění film Jumani Další Level.

Dwayne Johnson v hlavní roli po boku Jacka Blacka, Kevina Harta a Karen Gillan se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.

Určitě každý z nás si pamatuje na původní film Jumanji z roku 1995, kde si zahrál hlavní roli Robin Williams a pojednával o zcela jednoduchém příběhu mladého kluka a dívky, kteří začali hrát hru, kterou našli. Příběh vyprávěl boj dětí s nadpřirozenými jevy a postavami ze hry, které se je snažili všemožně zničit. Nakonec hru jako dospělí dohráli a vrátili zpět časem do dob, kdy hru otevřeli.

Já osobně původní film považuji za povedený a jako novátorský. Vcelku neotřelý scénář, který si pohrává s lehce nadpřirozenými jevy byl milí. Ovšem novodobí Jumanji se zdají už být hlavně o efektech a až možná přílišné fantazii režiséra.

Přesto doporučuji návštěvu nových Jumanji v kině.

více o filmu se dozvíte zde…..

Image by Pablo Elices from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Olympijské hry až v roce 2021

Olympijské hry až v roce 2021 Je to jasné. Olympijské hry letos nebudou. Konat se budou …

Napsat komentář