Booking.com
domů / Náš svět / Jumanji další level – Aneb opět v džungli
join.booking.com

Jumanji další level – Aneb opět v džungli

Jumanji další level – Aneb opět v džungli

Další pokračování oblíbeného filmu Jumanji se vrací do kin. Již od 5. 12. 2019 bude v kinech k vidění film Jumani Další Level.

Dwayne Johnson v hlavní roli po boku Jacka Blacka, Kevina Harta a Karen Gillan se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel.

Určitě každý z nás si pamatuje na původní film Jumanji z roku 1995, kde si zahrál hlavní roli Robin Williams a pojednával o zcela jednoduchém příběhu mladého kluka a dívky, kteří začali hrát hru, kterou našli. Příběh vyprávěl boj dětí s nadpřirozenými jevy a postavami ze hry, které se je snažili všemožně zničit. Nakonec hru jako dospělí dohráli a vrátili zpět časem do dob, kdy hru otevřeli.

Já osobně původní film považuji za povedený a jako novátorský. Vcelku neotřelý scénář, který si pohrává s lehce nadpřirozenými jevy byl milí. Ovšem novodobí Jumanji se zdají už být hlavně o efektech a až možná přílišné fantazii režiséra.

Přesto doporučuji návštěvu nových Jumanji v kině.

více o filmu se dozvíte zde…..

Image by Pablo Elices from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Legendární reklama na Kofolu se změnila

Legendární reklama na Kofolu se změnila „já nemusím, já už ho vidím“. Legendární a asi …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR