domů / Aktivní životní styl / Jsi moje valentýnka. Jak nebýt bez partnera na svátek lásky
join.booking.com

Jsi moje valentýnka. Jak nebýt bez partnera na svátek lásky

Jsi moje valentýnka. Jak nebýt bez partnera na svátek lásky

Kdo by chtěl být stále sám? Navíc když máme svátek zamilovaných „Valentýn“, který sice přišel z anglosaských zemí, ale u nás se dobře uchytil.

Z větší části je tento svátek možnost pro obchodníky prodat více zboží, přesto jsme si na něj zvykli a rádi obdarováváme své milované nebo posíláme valentýnky svým vyvoleným. I děti na středních a základních školách si posílají papírové valentýnky a tak je tento svátek už rituálem.

psali jsem také: Zhubněte i bez hladovění. Opravdu to jde

Ale co dělat když nemáte partnera? Dnes není jednoduché pro mnoho lidí potkat svého potenciálního partnera na „ulici“ nebo někde v baru. Proto se za posledních dvacet let vyrojilo stovky až tisíce seznamovacích agentur, které nabízejí seznámení na internetu, speed dating nebo seznamovací večery.

Ale je třeba dát si pozor. Protože mnoho agentur na svých stránkách nabízí mnoho falešných profilů, které jsou jen výplodem fantazie tvůrců stránek. Proto je dobré číst recenze na každou seznamku, kam se chcete registrovat. Dobré je když seznamka vyžaduje ověření více způsoby a vyžadují fotku atd. je to alespoň malá záruka, že na seznamce nebude moc podvodných profilů.

Speed dating  je dnes celkem populární. Přihlásíte se do akce, která většinou probíhá v nějaké restauraci či kavárně. Sejde se zde zhruba 12, žen a 12 mužů, kteří se postupně vyměňují po několika minutách, ve kterých je třeba se co nejvíce poznat. Na konci provozovatel vyhodnotí výsledky  a zašle vám na email shody na potenciální partnery s kontaktem na ně.

Poslední variantou je seznamovací večer, kde musíte mít odvahu oslovit dalšího single člověka, který na akci přišel. Ale můžete si být téměř jistí, že každý kdo přišel na takovou akci hledá nového partnera. Je pouze otázka, jestli není náhodou zadaný a nehledá jen flirt.

Asi nerychlejší variantou pro nebojácné je vyrazit do města a nebát se navázat kontakt s neznámým či neznámou někde v restauraci nebo kavárně.

foto:Image by Karolina Grabowska from Pixabay

 

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem

Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem Jste čerstvě zamilovaní a nemůžete ze sebe …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR