Booking.com
domů / Cestování a Golf / Je pro vaše dítě golf ten pravý sport?
join.booking.com

Je pro vaše dítě golf ten pravý sport?

Je pro vaše dítě golf ten pravý sport?

Asi bychom se mohli do nekonečna bavit, který sport je pro vaše dítě ten nejlepší, ale ukažme si pár důvodů, proč by golf měl být ten pravý pro vaše dítě.

V dnešní době je golf velice důležitý pro lidi, kteří míří v podnikání vysoko, ale i pro ty, kteří pracují pro renomované společnosti. Golf se stal prostředkem, kde je možné uzavírat smlouvy se zákazníky, kde poznat jak se bude váš obchodní partner chovat v bussinesu.

Golf je důležitý pro prosperující byznys. Stejně tak jako dříve byl prostředkem pro rozvoj bussinesu tenis nebo fotbal, tak v dnešní době golf zasahuje do mnoha oborů podnikání. I vás či vaše zaměstnace může  obchodní partner pozvat na golf a určitým způsobem to bude faux pas, když např. váš marketingový ředitel nebude hrát golf.

Na golfu poznáte své obchodní partnery jako nikde jinde, protože při golfu neudrží hráči své emoce a projeví své opravdové „já“, které bude praktikovat i v byznysu.  Proto pokud máte ambice ze svého dítěte mít úspěšného byznysmena tak ho rozhodně naučte hrát golf.

Golf není jen prostředek, jak dítě zabavit a mít tak hodinu volno od dětí, ale také umění do budoucnosti. Nemusíte mít ze svého dítěte mistra republiky v golfu, ale dnes to prostě k práci patří.

Image by academiagolf from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Zimní pohoda na horách. Kam na lyže

Zima se blíží a já jsem se zamyslela, která zimní střediska bych vám doporučila pro …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR