domů / TwittoTown / TwittoSport / Jablonec vyhrál v Boleslavi 3:2
join.booking.com

Jablonec vyhrál v Boleslavi 3:2

Jablonec vyhrál v Boleslavi 3:2

Jablonečtí fotbalisté skórovali již v deváté minutě. Dopředu dostal míč Jovovič, který předal míč Doležalovi, který zakončil k tyči a bylo vedení 1:0. Během pár minut se dostala opět stejná dvojice k míči a v 17. minutě proměnil Doležal druhý gól po tom, co se Boleslavská obrana špatně domluvila.

Mladá Boleslav, ale měla rychlou odpověď a ve 20. minutě snížila skóre na 2:1. Ovšem to nebylo vše co se stalo v prvním poločase. Jablonečtí si vzali dvoubrankové vedení v 37. minutě na 3:1. Tentokrát zakončil Jojovič, který nahrál už na dva góly.

Mladá Boleslav se ještě zmohla díky Mešanovičovi na korekci skóre 2:3, ale to bylo vše, co se v zápase nakonec stalo.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Fotbal: Jablonec porazil Opavu

Fotbal: Jablonec porazil Opavu Jablonečtí fotbalisté opět bodovali. V 19. kole fotbalové ligy porazili Opavu 2:1. …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR