domů / TwittoTown / TwittoSport / Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě
join.booking.com

Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě

Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě

V prvních minutách to vypadalo na brankovou přestřelku, ale nakonec se přestřelka nekonala. Hned v šesté minutě skóroval Kubišta za Jablonec. Hned po dalších šesti minutách vyrovnal Kuzmanovič za Ostravu 1:1 a to bylo z gólů vše.

V 93. Minutě ještě Jablonec dostal červenou kartu, ale i tak to nemělo vyliv na výsledek. Jablonec tedy odjíždí z Ostravy s jedním bodem. Krob, který dostal červenou kartu si příští zápas nezahraje.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Nejšťastnější odskok v historii golfu

Nejšťastnější odskok míčku v historii PGA Tour V druhém kole WGC Mexico se stalo něco …