domů / TwittoTown / TwittoSport / Jablonec prohrál doma s Budějovicemi
join.booking.com

Jablonec prohrál doma s Budějovicemi

Jen Slávie dokázala v Jablonci vyhrát za poslední rok. Dnes přibyl další tým, který pokořil Jablonecké fotbalisty doma. Budějovice dokázali díky Čavošovi, který v 77. minutě skóroval, zvítězit. Jediný gól zápasu padl po smrtícím brejku.

Šance domácích bohužel zhatil pokaždé gólman Budějovic Jaroslav Drobný. V první půli jsme se nedočkali žádného velkého fotbalu a také výsledek 0:0 tomu odpovídal.

V dalším zápase vyhrála Slávie 2:0 nad Karvinou

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz