domů / Náš svět / Co nového na internetu / Instagramové hvězdy v roce 2020 – Top6 nejlepších profilů
join.booking.com

Instagramové hvězdy v roce 2020 – Top6 nejlepších profilů

Instagramové hvězdy v roce 2020 – Top6 nejlepších profilů

Instagram se stal jako sociální sít asi populárnějším  než Facebook. Alespoň tak to vypadá, když se člověk podívá na profily, které sleduje mnoho milionů lidí. Samozřejmě jde o trošku jiný druh sítě než FB, ale i tak si zde lidé komunikují mezi sebou a dokonce se zde i seznamují.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší profily s nejvíce následovníky.

  1. Cristiano Ronaldo

Zatím v roce 2020 absolutní vítěz s více jak 211 miliony sledujícími. Fotbalová hvězda, která momentálně hraje za Italský Juventus je na instagramu jako doma

  1. Kylie Jenner

Se 169 miliony sledujícími se řadí nejspíš hned za Ronadla. Jedna členka asi nejslavnější rodiny zde propaguje nejen sebe, ale také svou značku kosmetiky a své děti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

wishing this was me right now

Příspěvek sdílený Kylie 🤍 (@kyliejenner),

  1. Selena Gomez

Jako herečka, modelka a módní návrhářka je velice úspěšná. Jako influencerka vlastně také. Zatím bojuje s Kylie Jenner o druhé místo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

bye

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

  1. Leonel Messi

Další fotbalová hvězda, která se představuje nejen na hřišti, ale také právě na instagramu. Má neuvěřitelných 147 milionů sledovatelů. Tak mě napadá, jestli na instagramu nevydělá více peněz než jako profesionální sportovec, haha.

  1. Kendall Jenner

Další ze slavné rodiny jako Kylie. Život v přepychu a placená reklama, tak bych specifikovala instagramový profil Kendall

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

craving MaryxJen right now @maryphillips @jenatkinhair

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),

  1. Ariana Grande

Zpěvačka a herečka nasbírala více jak 160 milionů následovatelů. Díky tomu se drží v tom nejužším výběru těch nejsledovanějších instagramerů. Narodila se v roce 1993 a už v roce 2011 zahájila svou pěveckou kariéru.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Image by StockSnap from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Simona Krainová ukázala bujný dekolt

Přesto, že Simona Krainová není žádná dvacítka, tak přesto se může pochlubit postavičkou snů. Vystavila …

Napsat komentář