domů / Náš svět / Hvězdy, které zhasly stejně tak rychle, jak vstoupily na vrchol
join.booking.com

Hvězdy, které zhasly stejně tak rychle, jak vstoupily na vrchol

Hvězdy, které zhasly stejně tak rychle, jak vstoupily na vrchol

Na obrazovky nebo stříbrné plátno do kina se chce dostat mnoho mladých a některým se to i povede. Ale stává se, že je hvězdná kariéra v mládí semele a jejich kariéra jak strmě stoupala, tak strmě padá. Příkladem může být mnoho mladých herců a hereček.

1. Amanda Bynes

Amanda Bynes se narodila v Kalifornii v roce 1986 a stala se brzy hvězdou. Zazářila již v roce 2003 ve filmu „Co ta holka chce“. Byla na vrcholu kariéry a přesto se něco zvrtlo. Svou slávu neustála a vrhla se do chřtánu drog a alkoholu. Po posledním snímku „Panna nebo orel“ v roce 2010 se stáhla do ústraní a bojovala se závislostí. Dokonce skončila v léčebně pro závislé a krom toho trpí bipolární poruchou. Sem tam se objeví i nějaká fotografie, někdy sdílí nějaké fotky na svém instagramovém účtu. Na návrat do showbyznysu to ale moc nevypadá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

😘

Příspěvek sdílený Amanda Bynes (@amandabynesreal),

2. Angus T. Jones

Nyní 26 letý Angus T. Jones není na obrazovkách skoro vůbec k vidění. Proslavila ho role malého Jaka Harpera v seriálu Dva a půl chlapa s Charilie Sheenem a John Cryerem. Ztvárnil tam milého chlapce, který bydlí nedobrovolně u svého strýčka Charlieho, který trpí přítomnost svého bratra Alana. Nakonec Angus T.Jones ze seriálu odešel a dal se na dráhu věřícího člověka a zcela ho ovládla sekta.To mu však také nevydrželo dlouho a po dvou letech se do seriálu částečně vrátil. Nakonec se objevil v jedné epizodě v seriálu Horace and Pete v roce 2016. Nyní pracuje pro produkční společnost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

What happens off set and behind the scenes =)

Příspěvek sdílený Angus Jones (@angus_t_jones),

3. Macaulay Culkin

Macaulay se narodil v roce 1980 v New York City a stal se slavným díky komediální trilogii „Sám doma“ „Sám doma 2“ a „Ztracen v New Yorku“, kde hrál coby chlapec, kterého pronásledují dva lotři, kteří chtějí vykrást dům jeho rodičů.
V soukromí se stal velkým přítelem Michaela Jacksona a střídavě bydlel v Los Angeles a New Yorku. Posledním filmem byla „Snídaně po sexu“ v roce 2007 a od té doby si ve filmu nezahrál. V dnešní době se živí jako profesionální DJ v nočním klubu Le Poisson Rouge v New Yorku a bydlí na Manhattanu. Od dob kdy za druhý díl trilogie Sám doma získal honorář 4 miliony dolarů, to na další filmové role moc nevypadá.

Image by MikesPhotos from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Strašidelná místa v Česku, kam se vydají jen dobrodruzi

Strašidelná místa v Česku, kam se vydají jen dobrodruzi Jsou lidé či skupiny, které se specializují …

Napsat komentář