domů / TwittoTown / TwittoSport / Golfista Tiger Woods vydělal půl miliardy na charitu
join.booking.com

Golfista Tiger Woods vydělal půl miliardy na charitu

Golfista Tiger Woods vydělal půl miliardy na charitu

V neděli 24. 5. 2020 se konal charitativní turnaj golfových hvězd z PGA Tour a hvězd NFL. Tiger Woods hrál s Paytonem Manningem a Phil Mickelson s Tomem Bradym.

Nejlepší golfisté světa a hvězdy NFL hráli čtyřhru na hřišti Medalist na Floridě. Ve cvičném kole svítilo sluníčko a všichni čtyři si vyzkoušeli hřiště a měli možnost se podělit o zkušenosti.

V den utkání, které bylo nazváno „THE MATCH“ mistři pro charitu, hodně pršelo a už při rozcvičování byli všichni aktéři mokří. Zápas začal ve tři hodiny floridského času (21.00 v Praze) a jako první odpálil Phil Mickelson.

Během prvních sedmi jamek to právě Philu Mickelsonovi vůbec nešlo a téměř se nepotkal s hrací plochou ani greeny. A proto také hned po šesti jamkách prohrával team Mickelson a Brady o tři jamky.

Hráči měli u sebe mikrofony a bylo slyšet vše, co si povídají a také slyšeli vše, co jim říkají komentátoři a hvězdní hosté. A jeden z hostů, golfista Books Koepka po páté jamce dal na Twitter výzvu. Pokud do deváté jamky zahraje Tom Brady na nějaké jamce par nebo lépe, věnuje na charitu 100.000 dolarů. A Tom Brady to udělal mistrovsky. Po třech pokažených ranách na sedmé jamce zahrál čtvrtý úder ze 130 metrů přímo do jamky a zahrál tak birdie.

psali jsme také:  V jakém věku začít hrát aktivně golf?

Na druhé devítce se hráči střídali s údery a měli možnost vybrat si lepší odpal. A díky zlepšení Mickelsona snížili ztrátu na 1 down po sedmnácté jamce. Díky tomu se dostal zápas až na poslední jamku, kde zahrál team Tigera Woodse par a tak zvítězil , díky remíze na poslední jamce. Výsledek byl 1-0 pro Woodse s Mannigem.

I díky vloženým soutěžím o desítky tisíc dolarů, tento charitativní zápas nakonec vynesl pro charitu neuvěřitelných 20 milionů dolarů. Tedy téměř půl miliardy korun.

Podívejte se na video, kde je závěrečná jamka a vítězství Tigera Woodse a Paytona Manninga.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Zeptej se profesionála: Kdy se naučím hrát golf?

Kdy se naučím hrát golf? Tuhle otázku slýchám celkem často. Je to otázka, kterou mi …

Napsat komentář