domů / TwittoTown / TwittoSport / Profesionální golfista Reed zřejmě podváděl. Myslí si jeho spoluhráč Koepka
join.booking.com

Profesionální golfista Reed zřejmě podváděl. Myslí si jeho spoluhráč Koepka

Patrick Reed má opravdu problém! Staví si hrad z písku

Brooks Koepka si myslí, že Patrick Redd podváděl na Hero World Challenge v prosinci 2019.
V rozhovoru pro SiriusXM v průběhu PGA Championship se v pondělním pořadu rozpovídal o prohřešku Patricka Reeda.

Koepka byl dotázán Q: „Was (Reed) cheating?“ , tedy otázka zněla jestli Patrick Reed podváděl. A Koepka zcela otvřeně odpověděl, že si myslí, že Reed podváděl a že si zřejmě stavěl pískový hrad. Také zmínil, že každý hráč přece ví, kde má svou hůl a pokud se dotkl písku tak to musí vědět. Vyčítal také Reedovi, že se k prohřešku nepřiznal. Dokonce dle videa se mu podařilo při dvou cvičných ranách dotknout pokaždé písku a nic neřekl.

Patrick Reed se tak podle Koepky snažil vylepšit si pozici míčku. Koepka v rozhovoru také mluví o tom, že už viděl hodně známých hráčů, kteří možná také porušili pravidla a myslí si, že to opravdu není správné. To si samozřejmě myslím i já.

Koepka také přirovnal Reedovo chování k problému Houston Astros (Baseballový tým), kdy na otázku jestli podváděli, odpověděl majitel Jim Crane, že pouze porušili pravidla. Koepka, reagoval, že každý kdo hraje na profesionální úrovni také zná pravidla a není místo pro jejich porušování.
Rozhovor s Brooksem Koepkou můžete vidět zde. Zdroj: yotube.com

Zde můžete vidět inkriminovanou situaci s Patrickem Reedem, který se v bunkeru snaží udělat cvičné švihy a již z tohoto záběru je vidět, že něco není v pořádku.
Zdroj: youtube.com

Ovšem přesné detailní záběry jsou vidět na tomto videu, které bylo zveřejněno na Twitteru.
Zdroj: Twitter.com

 


Patrick Reed dostal trest dvou trestných ran na Hero, ale jinak nebyl nijak více potrestán. Tento týden bude hrát Reed WGC-Mexico Championship. Reed je také momentálně terčem kritiky celého golfového světa za vylepšování si pozice. Tak uvidíme, jak se vyrovná s tímto pocitem na turnaji WGC

Image by David Mark from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě

Jablonec remizoval 1:1 v Ostravě V prvních minutách to vypadalo na brankovou přestřelku, ale nakonec se přestřelka …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR