Booking.com
domů / Cestování a Golf / Golf club Valderrama – Španělsky golfový klenot
join.booking.com

Golf club Valderrama – Španělsky golfový klenot

Golf club Valderrama

Každý golfový nadšenec ví, kde je jedno z nejslavnějších světových hřišť, které leží na pobřeží Španělského Costa del Sol v blízkosti města Marbella. Golf club Valderrama je jedním z nejluxusnějších golfových hřišť na kterých si může zahrát téměř každý.

Golfové hřiště leží zhruba 5km od středozemního moře a rozkládá se v kopcovitém terénu a je obklopeno……..(stromy). Hřiště bylo založeno v roce 1985 a za svou historii hostilo nejslavnější turnaje, jako je Ryder Cup v roce 1997, Volvo Masters a v posledních letech je hostitelem Andalusia Masters. V roce 1988 bylo vyhlášeno jako nejlepší hřiště v kontinentální Evropě.

Jméno designera hřiště Roberta Trenta seniora dává jistotu dokonale projektovaného hřiště bez jakýchkoli chyb.

O obtížnosti se přesvědčilo i mnoho slavných golfových profesionálů, kteří se stali šampiony na turnajích. Roger Davis, Tiger Woods, Sergio Garcia, Lee Westwood, M. A. Jimenéz a dokonce Čechoněmec Alex Čejka. Samozřejmě nemůžeme zapomínat na slavné španělské golfisty Severiana Ballesterose, Igancia Garrida nebo José María Olazábal

Golfový klub

Club de Golf Valderrama nabízí i možnost členství, které obsahuje mnoho výhod. Zázemí luxusního klubu, kvalitní restauraci, dostatečné tréninkové plochy a v odpoledních hodinách se hřiště uzavírá pouze pro členy. Jako nečlen si tedy zahrajete na cvičné louce pouze dopoledne a startovní čas dostanete nejpozději v jednu hodinu odpoledne.

Stát se členem takto prestižního golfového klubu není nic jednoduchého. Ani Club de Golf Valderrama není výjimkou. Čestným členem se může stát vítěz zdejšího profesionálního turnaje. Další variantou je doporučení stávajícího člena. Členství si není možné si zakoupit standardním způsobem jako v ostatních golfových klubech. Ani kdybyste nabídli velkou sumu peněz, nebudete přijati do tohoto golfového klubu bez splnění požadovaných formalit.

Hra

Pokud si budete chtít zahrát na golfovém hřišti Valderrama, musíte si připravit 380 euro za green fee (hrací poplatek). Profesionálové mají mírnou slevu 280 euro. Jedinou překážkou vám může být

maximální hendikep 28, který je stanoven pro hru na tomto hřišti. V případě, že máte lepší hendikep než 28, vám již nic nebrání užít si zdejšího krásného hřiště.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Zimní pohoda na horách. Kam na lyže

Zima se blíží a já jsem se zamyslela, která zimní střediska bych vám doporučila pro …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR