domů / TwittoTown / TwittoSport / Fotbal: Jablonec porazil Opavu
join.booking.com

Fotbal: Jablonec porazil Opavu

Fotbal: Jablonec porazil Opavu

Jablonečtí fotbalisté opět bodovali. V 19. kole fotbalové ligy porazili Opavu 2:1. Všechny goly padli až v druhé půlce, ale stálo to za to. Již v 49. minutě dal gól za Jablonec Doležal, který si počíhal na přihrávku a prostřelil Fendricha u tyče.

V 70. minutě přišla sprcha pro Jablonec, kdy hlavičkou vyrovnal Žídek. Jablonečtí se však nenechali zastrašit a v 82. minutě vstřelil svou první branku v nejvyšší soutěži Pleštil a zajistil tím Jablonci vítězství.

Jablonec 19 9 5 5 32:25 32

Jablonec se momentálně nachází na čtvrté příčce žebříčku ligy. Na druhou Plzeň ztrácí 5 bodů a na pátou Ostravu má náskok 2 body.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Jablonec vyhrál v Boleslavi 3:2

Jablonec vyhrál v Boleslavi 3:2 Jablonečtí fotbalisté skórovali již v deváté minutě. Dopředu dostal míč Jovovič, …

Napsat komentář

úspěšně jste se zaregistrovali do newsletter

There was an error while trying to send your request. Please try again.

Souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR