domů / TwittoTown / Fortuna liga: FK Jablonec 2:1 Baník Ostrava
join.booking.com

Fortuna liga: FK Jablonec 2:1 Baník Ostrava

Fortuna liga: FK Jablonec 2:1  Baník Ostrava

Dnes 1. Září se hrálo další kolo fotbalové ligy a tentokrát Jablonečtí přivítali hosty z Ostravy. Pro fotbalisty se naštěstí umoudřilo počasí, protože kolem 15.45 začalo v Jablonci vydatně pršet, ale déšť před zápasem ustal.

Neuvěřitelný vstup do zápasu předvedli Jablonečtí, kteří první poločas vyhráli 2:0. Za Jablonec dal první gól Krob již v 9. Minutě zápasu. Další sprcha pro Ostravu přišla o čtyři minuty déle, kdy se v 13. Minutě trefil Jovovic.

Až do 80. minuty zápas probíhal bez branek, dokud právě v 80. minutě nezavěsil krásnou trefou míč do branky Baroš. Střela levačkou zkušeného útočníka snížila ztrátu Baníku na 2:1

Nakonec rozhodčí nastavil 3 minuty ve kterých se Jablonec snažil držet míč na straně Baníku a dohrát tak zápas se vítězným skóre 2:1

9. Krob 1:0
13. Jovović 2:0
80. Baroš 2:1

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Fortuna liga: Jablonec dostal výprask v Příbrami

Fortuna liga: Jablonec dostal výprask v Příbrami Jablonečtí fotbalisté neprohráli v řadě čtyři zápasy a sebevědomě vyrazili …