domů / TwittoTown / TwittoSport / FK Jablonec prohrál doma s Plzní 1:2
join.booking.com

FK Jablonec prohrál doma s Plzní 1:2

FK Jablonec prohrál doma s Plzní 1:2

V dnešním duelu Jablonce s Plzní ve Fortuna lize se jednalo o druhé místo v tabulce. Již v 23. minutě, ale dostala Jablonecká jedenáctka ránu v podobě gólu a Jablonec prohrával po gólu Čermáka 0:1.

Další tvrdou ranou byl druhý gól v 41. minutě Plzeňského Beauguela. Beauguela předvedl kouzla s míčem zády k brance a patičkou si nahrál před branku Jabloneckých a přesnou ranou skóroval. Bohužel Domácí Hrubý neměl proti této střele šanci.

Naděje přišla hned v 46.minutě. tedy minutu po přestávce neuhlídala Plzeňská obrana Pleštila a ten snížil na 1:2.

V 80. minutě dal Beaugela gól, ale ten nakonec neplatil. Díky tomu zůstalo skóre na výsledku 1:2 a Plzeňští si odváží z Jablonce tři body.

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Nejšťastnější odskok v historii golfu

Nejšťastnější odskok míčku v historii PGA Tour V druhém kole WGC Mexico se stalo něco …