domů / TwittoTown / FK Jablonec porazil Opavu 2:1
join.booking.com

FK Jablonec porazil Opavu 2:1

Po rozpačitém začátku a poločase, který skončil 0:0 se FK jablonec ujal vedení v 56 minutě díky Sýkorovi. Vedení mu však nevydrželo dlouho a hned v 64 minutě bylo skóre srovnané díky Zavadilovi.

Jablonečtí se však nenechali na další gól dlouho čekat a po střele Jana Matouška a posunuli Jablonec blíže k vítězství 2:1. Toto skóre bylo také konečně a nezměnilo na něm nic ani tříminutové prodloužení.

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz