domů / Aktivní životní styl / Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem
join.booking.com

Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem

Čeho se vyvarovat při prvním sexu s novým partnerem

Jste čerstvě zamilovaní a nemůžete ze sebe spustit oči. Začínající vztahy jsou krásná věc, na kterou mnoho lidí pak mnoho let vzpomíná. Každý z nás má většinou růžové brýle a vidí vše jen růžově a užívá si každé vteřiny, kdy je v přítomnosti nového partnera.

Ovšem i v novém či začínajícím vztahu jsou některá úskalí, která je třeba projít s grácií. Myslím tím první sex, na který musí někdy dojít. Mnoho žen se ho nemůže dočkat, ale také se ho hodně obávají a jsou z něj nervózní. Samozřejmě nejen ženy, ale i muži občas jsou před prvním sexem nervózní.

Proto jsem pro vás napsala krátký článek o tom, čeho se raději při prvním sexu vyvarovat. Takový zážitek by měl být romantický, příjemný pro oba a hlavně byste na to měli jít pomalu.

Hlavně ne příliš rychle na věc

Může se stát, že vás touha přepadne někde mimo domov a ani jeden z vás se neudrží. Ale přesto doporučuji, abyste prožili svůj první milostný zážitek s novým partnerem na místě kde je vám dobře a příjemně. Tedy nejspíš doma. Udělejte si romantiku, zapalte svíčky a udělejte si hezký večer.

Pozor na přílišné množství alkoholu

I když nám alkohol odbourává stud a nervozitu, nemusí být tento způsob zcela vhodný. Můžete si dát třeba sklenku vína na uvolnění atmosféry a navození nálady, ale prožít první milostný zážitek v podnapilém stavu nemusí být to pravé ořechové. Můžete pak být až příliš odvázaní a to není při prvním postelovém zážitku asi to nejlepší. Mužům se také může stát, že po příliš mnoho alkoholu budou mít spíše problém, než aby se z nich stal milenec století.

Nezanedbávejte předehru

Někdy nemusí dojít ani na pohlavní styk, ale můžete nakonec skončit u hlazení a líbání, které může být projevem větší intimity a náklonnosti než samotný průnik. Proto nezapomínejte na dlouhou předehru a věnujte se jeden druhému a vnímejte tělo druhého partnera. Tzv. petting  (mazlení, něžné laskání a hlazení) může být taky vítaný prostředek jak se napoprvé lépe poznat.

Příliš mnoho neexperimentujte

Doporučuji při prvním milostném zážitku s novým partnerem příliš experimentovat. Zaprvé nevíme, jak bude partner reagovat a je nejdříve třeba zjistit, co se přesně partnerovi líbí. Hned použít nějakého umělého pomocníka, či pouta asi není nejlepší nápad. Na to navíc budete mít mnoho času v průběhu vztahu, kdy budete mít čas experimentovat a sexuální hrátky si okořenit.

Sobecky to nikdy moc nepůjde

Zkuste partnerovi vyjít vstříc a nebuďte sobečtí.  Pokud už dojde například na francouzské milování,tak by mělo být nejspíš oboustranné. Jelikož po nějaké době neopětované přízně to partnera může přestat bavit a navíc to může vyvrcholit v partnerské neshody.

promo image: Image by aliceabc0 from Pixabay

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Jsi moje valentýnka. Jak nebýt bez partnera na svátek lásky

Jsi moje valentýnka. Jak nebýt bez partnera na svátek lásky Kdo by chtěl být stále …

Napsat komentář