Booking.com
domů / TwittoTown / Fortuna liga – Jablonec rozdrtil Slovácko
join.booking.com

Fortuna liga – Jablonec rozdrtil Slovácko

Fotbalový klub FK Jablonec dnes rozdrtil Slovácko 6:0. Hned v prvním poločase  otevřel skóre Doležal v páté minutě zápasu. Skóre sice vydrželo celý první poločas 1:0 , ale v druhé části se Jablonečtí rozjeli a nasázeli soupeři dalších pět branek . Skórovali Sýkora v 70 a 91 minutě, Krob 69 minuta, Kratochvíl v 87 minutě a Chramostav 88 minutě.

Jablonec je momentálně po třetím kole Fortuna Ligy na druhém místě za Plzní

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Tatrhy mají smělou vizi

Tatrhy mají smělou vizi Tatrhy, které se od roku 2017 konají na různých místech nejen …