domů / TwittoTown / Fortuna liga – Jablonec remizoval v Budějovicích 1:1
join.booking.com

Fortuna liga – Jablonec remizoval v Budějovicích 1:1

Fortuna liga – Jablonec remizoval v Budějovicích

Čtvrté kolo první fotbalové ligy přineslo pro Jablonecké fotbalisty pouze remízu. Jablonečtí se sice ujali vedení již v 9. Minutě díky Sýkorovi, ale v 49. Minutě srovnal skóre Čolič a zápas se za stavu 1:1 už také dohrál

Jablonec je momentálně na 5. Místě tabulky. Ve čtvrtém kole vyhrála Sparta 3:0 nad Příbramí a ostatní týmy remízovali 0:0

About Redakce Magazínu Twitto

Redakce Magazínu Twitto
Jsme malý magazín pro každého kdo si rád čte o běžných věcech. Většina článků jsou naše osobní zkušenosti, zážitky a myšlenky. Chcete-li se zapojit a napsat si také nějaké článek, rádi vám ho u nás zveřejníme. Jsme politicky nestranní, nezaujatí a nechceme probírát ožehavá témata, ale publikovat články, které budou hezké, příjemné a udělají radost a třeba někoho inspirují ať už k cestování, vaření nebo v módě či sportu. Přejeme vám hezký pobyt na našich stránkách. Redakce magazínu twitto.cz

Také by vás mohlo zajímat

Tatrhy mají smělou vizi

Tatrhy mají smělou vizi Tatrhy, které se od roku 2017 konají na různých místech nejen …